آراد برندینگ
خانه / نشاسته گندم / بورس خرید عمده نشاسته گندم در کشور

بورس خرید عمده نشاسته گندم در کشور

خرید عمده نشاسته گندم را از طریق این سایت انجام دهید. این مجموعه به عنوان مرکز فروش انواع نشاسته گندم به صورت عمده در کشور فعالیت می کند. نشاسته گندم فوق تصفیه، ممتاز و گرانولی از جمله محصولات عرضه شده در این کارخانه می باشند.

چنانچه به فکر تهیه نشاسته مورد نیاز خود در ایام پیش رو هستید پیشنهاد ما به شما این است که از طریق مجموعه آمیلوم خرید خود را به صورت مستقیم از کارخانه انجام دهید.

قیمت عمده نشاسته گندم

قیمت نشاسته به صورت کیلویی و یا در حجم بالا بر حسب تن اعلام می شود. اطلاع از قیمت هر کیلو نشاسته برای خریداری که قصد تهیه این محصول به صورت عمده را دارد بسیار مهم و ضروری می باشد.
به همین خاطر لیست قیمی انواع نشاسته در ادامه برای شما قرار داده شده است. در صورتی که حجم خرید شما بالاست می توانید جهت اطلاع از قیمت نهایی با ما در تماس باشید.

در حال حاضر فروش انواع نشاسته با احتساب ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده انجام می شود.

انواع پودر نشاسته گندم

تعداد زیادی تولید کننده و کارخانه در زمینه تولید نشاسته از گندم در ایران فعالیت می کنند. این کارخانه ها محصولاتی با قیمت و کیفیت متفاوتی به بازار عرضه می کنند. محصولات متنوعی را می توان از آرد گندم استخراج نمود که این کارخانه ها همه یا بعضی از آن ها را تولید می کنند.

خرید عمده نشاسته گندم

در ادامه این محصولات را نام می بریم:

 • نشاسته گندم فوق تصفیه
 • نشاسته گندم ممتاز
 • نشاسته گندم گرانولی
 • نشاسته گندم دامی
 • گلوکز گندم

مورد آخر یعنی گلوکز در صنعت غذایی کشور کاربرد های بسیار زیادی دارد.

خرید عمده نشاسته گندم

تولیدکنندگان نشاسته گندم در ایران

کارخانه نشاسته مشهد، کارخانه نشاسته شیراز، کارخانه نشاسته اصفهان از جمله تولید کنندگان این محصول می باشند. برای این که با اسامی این کارخانه ها و برند آن ها در بازار آشنا شوید، برخی از آن ها را نام برده ایم:

 • نشاسته شهدینه آران اصفهان
 • نشاسته آرد آذین اصفهان
 • نشاسته فرادانه شیراز
 • نشاسته خوشه فارس
 • نشاسته خوشه زرین خراسان
 • نشاسته گناباد
 • نشاسته گل یاس مشهد

این ها اسامی تعدادی از تولید کنندگان برتر نشاسته گندم در ایران می باشند.

خرید عمده نشاسته گندم

خرید عمده نشاسته گندم به صورت اینترنتی

خرید و سفارش نشاسته گندم در بسته بندی های کیسه ای و وزن ۲۵ کیلوگرم انجام می شود. راه های متعددی برای خرید نشاسته عمده نشاسته گندم وجود دارد اما بهترین و سریع ترین راه استفاده از اینترنت و خرید اینترنتی می باشد.

خرید عمده نشاسته گندم

مجموعه آمیلوم با عرضه انواع نشاسته به صورت اینترنتی در ایران در طی سال های اخیر توانسته رضایت خریداران این محصول را جلب نماید و ضمن صرفه جویی در هزینه های خرید برای خریدار نشاسته، از تولید کننده ایرانی نیز حمایت کند.

نحوه خرید اینترنتی نشاسته از آمیلوم

خرید عمده نشاسته گندم

خرید نشاسته از این مجموعه بسیار ساده و در چند مرحله انجام می شود. در ابتدا ضمن ارتباط با کارشناسان این مجموعه از قیمت روز محصول مورد نظر خود آگاه می شوید و در ادامه حجم مورد نظر خود را اعلام می کنید.
در مرحله بعد همکاران ما پیش فاکتور مربوطه را برای شما ارسال می کنند، در صورتی که پیش فاکتور مورد تایید قرار گرفت باید نسبت به پرداخت مبلغ مربوطه اقدام نمایید.

مدت زمان ۲ الی ۵ روز کاری برای آماده سازی سفارشات زمان لازم است و پس از این که سفارش آماده شد، بار بنا به در خواست مشتری از طریق یکی از راه های باربری برای او ارسال می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید نشاسته گندم مخصوص صادرات

خرید نشاسته گندم از طریق اینترنت نیز انجام می شود. کارخانه نشاسته گندم با تولید …

کانال آمیلوم