آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / خرید نشاسته سیب زمینی به صورت عمده

خرید نشاسته سیب زمینی به صورت عمده

خرید نشاسته سیب زمینی در ۲ نوع خوراکی و صنعتی به صورت عمده و مستقیم از درب کارخانه از طریق سایت نشاسته انجام می پذیرد. عمده فروشانی که در سراسر کشور به دنبال خرید کلی انواع  نشاسته هستند ابتدا به صورت آنلاین و اینترنتی از قیمت و نرخ روز این محصولات کسب اطلاع نمایند و سپس ثبت سفارش کنند.

نشاسته سیب زمینی چیست؟

به طور کلی نشاسته یک ماده سفید رنگ، بدون مزه و بدون بو می باشد که در انواع بسیار متنوعی وجود دارد. سیب زمینی یکی از غلاتی است که دارای نشاسته است و به نشاسته گرفته شده از آن نشاسته سیب زمینی گفته می شود. این محصول در صنایع خوراکی و غیر خوراکی ( ۷۰ درصد ) کاربرد فراوان دارد و درانواع مختلف : خام، اصلاح شده ، خوراکی، صنعتی، پری ژل، فسفاته و… موجود می باشد.

چگونه از سیب زمینی نشاسته بگیریم؟

فرآیند تولید نشاسته سیب زمینی در حجم بالا نیاز به دستگاه ها و ماشین آلات بزرگ صنعتی دارد و عموما به ۳ روش تری فاز، هیدرورسیکلون و مارتین پیشرفته تولید این محصول صورت می گیرد. اگر بخواهیم به طور خلاصه  بیان کنیم به این گونه است که در ابتدا سیب زمینی ها را شسته، کوبیده و له می کنند و سپس از طریق شستشو و آبگیری نشاسته را از سیب زمینی جدا سازی می کنند. نشاسته ای که دراولین مرحله به دست می آید، نشاسته سیب زمینی خام است و در مرحله بعد در اثر پختن نشاسته خام، تغییراتی در ساختار آن به وجود می آید و محصول جدیدی تولید می شود که به آن نشاسته سیب زمینی اصلاح شده گفته می شود.

کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی در ایران

می دانید که انواع مختلف نشاسته را به عنوان ماده اولیه در بسیاری از صنایع استفاده می کنند. به همین دلیل وجود و فعالیت کارخانه های تولید کننده نشاسته در یک کشور می تواند بسیار مفید و سودمند باشد. تولید نشاسته سیب زمینی نسبت به سایر نشاسته ها کمی پر هزینه تر می باشد به همین دلیل است که تعداد کارخانه های تولید کننده نشاسته گندم و ذرت بسیار بیشتر از تولید کننده های نشاسته سیب زمینی می باشد.

تولید کننده نشاسته سیب زمینی در ایران شاید برای خیلی از افراد شناخته شده نباشد. صنایع تبدیلی الوند همدان به عنوان بزرگترین و تنها تولید کنند ه نشاسته سیب زمینی در ایران و خاورمیانه فعالیت می کند.
این واحد صنعتی در شهر همدان تاسیس شده و چند سالی است که نشاسته سیب زمینی مورد نیاز کشور را تولید و تامین می کند.

نشاسته سیب زمینی از کجا تهیه کنیم؟

برای خرید نشاسته سیب زمینی در انواع مختلف و به صورت عمده لازم است با کارشناسان ما ارتباط گرفته و بعد از اعلام زمینه کاری خود می توانید نشاسته مناسب و مورد نظر خود را تهیه کنید. انواع نشاسته سیب زمینی از قبیل : خام، خوراکی، اصلاح شده، صنعتی ( جهت تولید کاغذ، چسب صنعتی و… ) موجود می باشد و بسته بندی آنها در کیسه های ۲۵ کیلو گرمی انجام شده است. اگر خواستار انواع نشاسته سیب زمینی در حجم کم یا عمده هستید، درخواست خود را به صورت اینترنتی و از طریق راه های ارتباطی بیان کنید تا توسط مشاوران ما پیگیری شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

قیمت نشاسته سیب زمینی

قیمت نشاسته سیب زمینی خوراکی در ایران

قیمت نشاسته سیب زمینی در بازار ایران همیشه ثابت نبوده و به عوامل مختلفی بستگی …

کانال آمیلوم