آراد برندینگ
خانه / نشاسته گندم / خرید نشاسته گندم با قیمت مناسب

خرید نشاسته گندم با قیمت مناسب

خرید نشاسته گندم در کشور ما در حجم کم و حجم بالا انجام می شود. تولید و عرضه این نشاسته در حجم بالا و به صورت عمده همواره به نفع تولید کننده و خریدار می باشد. نشاسته گندم تولید شده در ایران جزو بهترین نشاسته های متطقه است.

اگر قصد خرید نشاسته گندم را دارید در ادامه نیز با ما همراه باشید.

خواص نشاسته گندم

نشاسته پودر سفید رنگی است که نباید بو یا رطوبت اضافه داشته باشد. این پودر خواص و کارایی های متنوعی دارد که برخی از آن ها به این شرح می باشد:

  • برای رفع گلودرد و سرفه استفاده می شود
  • برای درمان نیش برخی از حشرات
  • پروتئین زیادی دارد و دیر هضم می شود

در کنار این خواص نشاسته گندم کارایی بسیار زیادی هم در صنایع مختلف غذایی و غیر غذایی از خود نشان داده است. در تهیه و تولید انواع مختلف چسب و جالب است بدانید حتی در تولید زغال قالبی هم از نشاسته گندم استفاده می شود.

نشاسته گندم

قیمت روز نشاسته گندم

قیمت هر فرآورده ای تابع قیمت مواد اولیه و هزینه های تولید آن می باشد بنابراین قیمت نشاسته گندم نیز به قیمت آرد گندم وابسته است. در طی چند ماه گذشته از سال قیمت آرد گندم با فزایش روبرو بوده است به همین دلیل نیز نشاسته گندم افزایش قیمتی در حدود ۱۰۰ الی ۲۰۰ تومان در هر کیلو را شاهد بوده است.

حدود قیمت انواع نشاسته گندم در بازار ایران به این شرح می باشد:

  • نشاسته گندم فوق تصفیه ۱۸۰۰ الی ۲۲۰۰ تومان
  • نشاسته گندم پودری ممتاز ۱۴۰۰ الی ۱۶۰۰ تومان
  • نشاسته گندم گرانولی ۲۱۰۰ الی ۲۴۰۰ تومان

برای به دست آوردن قیمت روز این محصول حتما باید با کارشناسان ما تماس بگیرید. ساعات پاسخ گویی تماس تلفنی در این مجموعه از ۸ صبح الی ۸ شب می باشد.

خرید نشاسته گندم به صورت عمده

در تجارت همواره خرید مواد اولیه به صورت عمده به نفع تولید کننده بوده و باعث سود بیشتر برای تولید کننده و قیمت تمام شده کمتر برای مشتری می شود. نشاسته گندم نیز که یک محصول کاملا کاربردی و جزو مواد اولیه بسیاری از صنایع دیگر می باشد از همین قانون پیروی می کند. ما در این مجموعه با عرضه عمده نشاسته گندم و دیگر انواع نشاسته سعی داریم تا دغدغه تولید کننده را در زمینه تهیه نشاسته مورد نیاز خود به قیمت مناسب و بدون واسطه بر طرف کنیم.

منبع: بازار نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید عمده نشاسته گندم

بورس خرید عمده نشاسته گندم در کشور

خرید عمده نشاسته گندم را از طریق این سایت انجام دهید. این مجموعه به عنوان …

کانال آمیلوم