آراد برندینگ
خانه / نشاسته تاپیوکا / مرکز خرید نشاسته تاپیوکا تایلندی خام

مرکز خرید نشاسته تاپیوکا تایلندی خام

خرید نشاسته تاپیوکا تایلندی این روز ها به سادگی و از طریق اینترنت و فروشگاه های آنلاین امکان پذیر می باشد. مصرف نشاسته تاپیوکا به دلیل کارایی زیادی که در تولید مواد غذایی دارد روز به روز در حال افزایش است و به همین دلیل ما با هدف عرضه مستقیم این کالا سعی داریم تا محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب به شما عزیزان عرضه کنیم.

دانستنیهای نشاسته تاپیوکا

نشاسته تاپیوکا تایلندی

نشاسته تاپیوکا به این نام معروف شده است ولی دارای اسامی دیگری نیز می باشد. نشاسته تاپیوکا را با عنوان های کاساوا یا مانیوک نیز می شناسند. این نشاسته بر خلاف دیگر انواع خود، از غلات تولید نمی شود. ریشه گیاه مانیوک یا کاساوا منبع اصلی و غنی این نوع نشاسته می باشد. در مراحل اولیه این ریشه ها کاملا کوبیده و سپس از طریق شستشو، نشاسته آن جدا می شود. کاربرد های فراوان این محصول در صنعت غذایی و غیر غذایی باعث تمایز آن شده است. در مورد کاربرد نشاسته تاپیوکا، در مقاله های دیگر سایت، توضیحاتی ارائه شده است.

نشاسته تاپیوکا تایلندی

خرید نشاسته تاپیوکا

 

ریشه گیاه مانیوک، در ایران وجود ندارد و قابل رشد و بهره وری نیز نمی باشد.لذا برای استفاده از کاربردهای متععد آن، نشاسته تاپیوکا وارد کشور ما می شود. تقریبا می توان گفت: آسیای شرقی یعنی کشور تایلند، تولید کننده این محصول می باشد. البته باید این نکته را ذکر کرد که بزرگترین تولید کننده این نشاسته در دنیا کشور نیجریه می باشد.

مرکز خرید نشاسته تاپیوکا

همان طور که گفته شد، تولید کننده نشاسته تاپیوکا در ایران وجود ندارد. مرکز خرید نشاسته تاپیوکا در ایران، وارد کننده ها می باشند. تهران و مشهد جزء مرکز خرید نشاسته محسوب می شوند. خرید مستقیم نشاسته از واردکننده، از طریق همین وب سایت به صورت اینترنتی امکان پذیر است.

منیع: نشاسته ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروشنده نشاسته تاپیوکا

فروشنده عمده نشاسته تاپیوکا صنعتی

فروشنده نشاسته تاپیوکا از طریق این سایت محصولات خود را به فروش می رساند. نشاسته …

کانال آمیلوم