آراد برندینگ
خانه / نشاسته ذرت / کارخانه نشاسته ذرت صادراتی مورچه خورت

کارخانه نشاسته ذرت صادراتی مورچه خورت

کارخانه نشاسته فروش محصولات خود را آغاز نمود. این کارخانه انواع نشاسته ذرت خوراکی و صنعتی را در بسته بندی های کیسه ای و به وزن ۲۵ کیلوگرم به بازار عرضه می کند. خرید نشاسته ذرت اصفهان به سادگی از طریق این سایت امکان پذیر می باشد.

پالایشگاه غلات صنعتی اصفهان

استان اصفهان به عنوان یکی از صنعتی ترین استان های کشور شناخته می شود. نشاسته نیز به عنوان یک ماده اولیه اصلی در بسیاری از کارخانه مورد استفاده قرار می گیرد به همین جهت لزوم تامین نشاسته مورد نیاز برای این صنایع به شدت احساس می شد.

یکی از انواع نشاسته که در صنعت کاربرد های فراوانی دارد نشاسته ذرت است که کارخانه های انگشت شماری در داخل کشور در زمینه تولید آن فعال هستند. از جمله جدید ترین این کارخانه ها که به تازگی مورد بهره برداری قرار گرفته در همین استان اصفهان تاسیس شده است.

کارخانه نشاسته ذرت اصفهان که در شهرک صنعتی مورچه خورت واقع شده است. این کارخانه که به نام پالایشگاه غلات شناخته می شود توانایی تولید محصلات زیر را دارد:

 • انواع نشاسته ذرت
 • گلوتن ذرت
 • گلوکز ذرت
 • فروکتوز ذرت
 • روغن ذرت

ظرفیت تولید بالای این کارخانه که حدود ۱۵۰ تن نشاسته ذرت در روز است باعث شده تا علاوه بر بازار داخل کشور در زمینه صادرات نیز موفق عمل کند.

قیمت روز هر کیلو نشاسته ذرت خوراکی

نشاسته ذرت در ایامی از سال با افزایش قیمت روبرو می شود و این موضوع برای خریدار نهایی این محصول بسیار مهم است. اطلاع از قیمت روز فروش نشاسته ذرت می تواند مشکل بسیاری از این خریداران را برای محاسبه هزینه های خود، بر طرف کند.

در همین رابطه لیست قیمتی را در بالا مشاهده نمودید، چنانچه هر گونه سوال و یا ابهامی در مورد قیمت روز و یا نحوه خرید این محصولات داشتید کافیست تا با ما در تماس باشید.

کاربرد های نشاسته ذرت

استفاده اصلی نشاسته ذرت در صنعت غذا را می توان کاربرد نشاسته ذرت در شیرینی پزی و یا کاربرد نشاسته ذرت در کیک پزی دانست اما از این محصول در صنایع دیگری نیز بهره می برند که به شرح زیر می باشد:

 • کاربرد نشاسته ذرت در تولید غذا های نیمه آماده
 • کاربرد نشاسته ذرت در تولید پنیر پیتزا
 • کاربرد نشاسته ذرت در تولید لبنیات
 • کاربرد نشاسته ذرت در تولید کاغذ و مقوا
 • کاربرد نشاسته ذرت در نساجی
 • کاربرد نشاسته ذرت در تولید انواع چسب

موارد نام برده شده فقط بخشی از صنایعی است که از نشاسته ذرت استفاده می کنند. بسیاری از اجناسی که شما در طول روز استفاده می کنید به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم با نشاسته در ارتباط هستند.

خرید اینترنتی نشاسته ذرت اصفهان

خرید مواد اولیه مهم ترین دغدغه هر تولید کننده ای می باشد. این دغدغه می تواند با خرید مواد با قیمت مناسب به یک تجربه لذت بخش تبدیل شود و یا با خرید مواد غیر مرغوب و گران به عنوان خاطره ای بد در ذهن بماند.

راه های خرید مواد و اجناس در حال حاضر زیاد هستند اما یکی از بهترین و راحت ترین راه ها را می توان خرید از طریق اینترنت و یا به صورت آنلاین دانست.
با توجه به افزایش حجم خرید های اینترنتی در جامعه نشاسته نیز از همین طریق به خریداران عرضه می شود.

خرید آنلاین نشاسته ذرت اصفهان در مجموعه بازرگانی آمیلوم به سادگی در حال انجام می باشد و چنانچه شما نیز از جمله مصرف کنندگان نشاسته هستید می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

معتبرترین صادر کننده نشاسته ذرت در ایران

صادر کننده نشاسته ذرت در ایران بهترین محصولات و تولیدات خود را شامل انواع نشاسته …

کانال آمیلوم