آراد برندینگ
خانه / نشاسته الوند / خرید نشاسته الوند به قیمت ارزان در تبریز

خرید نشاسته الوند به قیمت ارزان در تبریز

خرید نشاسته الوند در بازار تهران از طریق این سایت به صورت مستقیم امکان پذیر می باشد. کارخانه نشاسته الوند در شهر همدان واقع شده است و با تولید نشاسته سیب زمینی با کیفیت عالی، نیاز مصرف کننده داخل کشور را رفع می کند. انواع نشاسته سیب زمینی خوراکی و صنعتی از تولیدات این کارخانه می باشد.

عرضه نشاسته سیب زمینی الوند با کیفیت بالا و قیمت مناسب باعث شده تا مصرف کنندگان زیادی در سراسر کشور میال به خرید این نشاسته باشند.

تولید نشاسته سیب زمینی

خرید نشاسته الوند

نشاسته از گیاهان و منابع دیگری نیز به دست می آید مانند:

  • نشاسته گندم
  • نشاسته ذرت
  • نشاسته سیب زمینی
  • نشاسته تاپیوکا
  • نشاسته برنج
  • نشاسته لوبیا

که دو مورد آخر کمتر در کشور ما استفاده می شوند. نشاسته سیب زمینی نیز به علت خواص منحصر به فردی که دارد در کشور ما مصرف کنندگان زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل تولید این نشاسته در ایران با جدیت دنبال می شود.

کارخانه تولید نشاسته سیب زمینی

خرید نشاسته الوند به قیمت ارزان

سیب زمینی از جمله غلاتی است که در زندگی انسان نقش بسیار پر رنگی دارد و ما موقف شده ایم که کاربرد ها و خواص زیادی از این گیاه کشف کنیم. حجم بالای نشاسته موجود در این گیاه باعث شده تا از آن در تولید و استخراج نشاسته استفاده بسیاری بشود.

کارخانه های زیادی در دنیا در زمینه تولید نشاسته سیب زمینی فعال هستند. در کشور ما نیز تعدادی کارخانه در امر استخراج نشاسته از سیب زمینی فعالیت می کنند که می توان از کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند همدان به عنوان اولین و بزرگترین واحد تولیدی نام برد.

 

کارخانه نشاسته سیب زمینی همدان

استان همدان در دهه ۸۰ شاهد فعالیت کارخانه تولید نشاسته با نام شرکت صنایع تبدیلی الوند بود. این واحد تولیدی چند سالی تعطیل بود اما اخیرا شاهد فعالیت دوباره اش هستیم. محصولات تولیدی این واحد با کیفیت بالا پاسخ گوی نیاز بازار مصرف داخل و حتی خارج کشور می باشد.

کارخانه نشاسته الوند کارخانه نشاسته الوند

نشاسته های تولیدی در این کارخانه به صورت کاملا بهداشتی در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی به بازار عرضه می شوند. انواع نشاسته سیب زمینی تولید شده در کارخانه الوند به شرح زیر می باشد:

  • نشاسته سیب زمینی خوراکی
  • نشاسته سیب زمینی صنعتی
  • نشاسته سیب زمینی پری ژلاتینه

هر کدام از محصولات فوق ذر زمینه خاصی بخش زیادی از نیاز کشور به این ماده را پاسخگو بوده اند.

قیمت نشاسته سیب زمینی الوند

با توجه به تقاضا برای خرید نشاسته سیب زمینی الوند، لیست قیمت محصولات ارائه شده در این مجموعه که شامل این نشاسته نیز می شود در ادامه قرار داده شده است:

خرید نشاسته الوند همدان

تولید محصولات با کیفیت در کارخانه نشاسته الوند همدان باعث شده تا تقاضا برای خرید این نشاسته در بازار داخل و خارج کشور با افزایش روبرو شود.
این نشاسته در صنایع حفاری نفت و گاز و همچنین در صنایع تولید چسب و کاغذ کاربرد بسیاری دارد. همان طور که می دانید تولید کنندگان و فعالان زیادی در زمینه های یاد شده در ایران مشغول به فعالیت هستند به همین دلیل خرید نشاسته الوند به صورت مستقیم و دست اول برای آن ها اهمین ویژه ای دارد.
مجموعه آمیلوم به عنوان واحد فروش مستقیم نشاسته الوند همدان در اینترنت فعالیت می کند بنابراین برای خرید این نشاسته به صورت مستقیم می توانید با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

خرید عمده نشاسته سیب زمینی الوند

خرید نشاسته الوند از طریق این مجموعه در حال انجام می باشد. کارخانه نشاسته الوند …

کانال آمیلوم