آراد برندینگ
خانه / نشاسته ایرانی / بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی به ترکمنستان

بهترین صادر کننده نشاسته ایرانی به ترکمنستان

صادر کننده نشاسته ایرانی به کشور های مختلف از جمله ترکمنستان محصولات خود را ارسال می کند. مجموعه نشاسته ها با تولید و تامین انواع نشاسته با کیفیت و مرغوب در این زمینه پیشتاز است. این محصولات شامل انواع نشاسته گندم، سیب زمینی و ذرت می باشند و با توجه به قیمت مناسبی که دارند مورد توجه کشور های همسایه قرار گرفته اند.

اما آیا در مورد قیمت نشاسته صادراتی ایرانی اطلاعی دارید؟ در صورتی که تمایل دارید در مورد این محصولات اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما همراه باشید:

چه نشاسته هایی در ایران تولید می شوند؟

با توجه منابع موجود در ایران، غلاتی مانند گندم، ذرت و سیب زمینی قابلیت کاشت و برداشت دارند به همین دلیل نشاسته های این غلات نیز در کشور تولید می شوند. بیشترین حجم تولید نشاسته در ایران مربوط به نشاسته گندم می باشد و شما می توانید برای تهیه نشاسته ارزان و فله گندم نیز در داخل کشور اقدام نمایید.

صادر کننده نشاسته ایرانی

صادر کننده نشاسته ایرانی

نشاسته در دسته بهترین مواد برای صادرات قرار دارد. این ماده ارزشمند به عنوان یکی از مواد اولیه مورد نیاز در تولید انواع خوراکی ها استفاده می شود به همین دلیل بیشتر مشتریان این پودر کارخانه ها و صنایع غذایی هستند.

در سال های گذشته حجم صادرات نشاسته ایرانی به کشور های دیگر افزایش پیدا کرده است. به همین علت ما در این مجموعه تلاش داریم تا بهترین و مرغوب ترین نشاسته های موجود در کشور را به خریداران داخلی و خارجی عرضه کنیم.

منبع: آی نشاسته

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

فروشگاه نشاسته گندم

فروشگاه انواع نشاسته گندم ایرانی

فروشگاه نشاسته گندم ایرانی با عرضه نشاسته گندم به صورت عمده فعالیت می کند. مزیت …

کانال آمیلوم