آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / فروشگاه اینترنتی مرغوب ترین نشاسته صنعتی سیب زمینی

فروشگاه اینترنتی مرغوب ترین نشاسته صنعتی سیب زمینی

نشاسته صنعتی سیب زمینی در این سایت به فروش می رسد. این نشاسته تولید ایران می باشد و در بسته بندی ۲۵ کیلویی آماده فروش به فروش عزیزان می باشد.

خریدار نشاسته سیب زمینی صنعتی هستید؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است در ادامه متن با ما باشید.

تولید نشاسته صنعتی سیب زمینی

نشاسته پودر سفید رنگی است که از آرد غلات به دست می آید بنابراین آرد سیب زمینی ماده اصلی مورد نیاز برای تولید این نشاسته می باشد.
تولید نشاسته سیب زمینی صنعتی در ایران به دو صورت انجام می شود. در روش اول این محصول در کارخانه تولید کننده نشاسته سیب زمینی به دست می آید. برای  مثال می توان از کارخانه نشاسته سیب زمینی الوند همدان ب عنوان تولید کننده نشاسته صنعتی سیب زمینی در ایران نام برد.

نشاسته صنعتی سیب زمینی

در روش دوش نشاسته سیب زمینی از خط تولید کارخانه هایی به دست می آید که از نشاسته به عنوان ماده اصلی برای تولید محصولات خود استفاده می کنند. سیب زمینی ماده اصلی برای کارخانه های تولید کننده چیپس و یا سالاد الویه می باشد. خط تولید این کارخانه ها نشاسته موجود در سیب زمینی را جدا سازی می کند و با توجه این که این نشاسته در مجاورت آلودگی خارج از خط تولید قرار دارد نمی تواند مورد استفاده خوراکی قرار بگیرد.
از آنجایی که نشاسته به عنوان ضایعات خط تولید این کارخانه ها می باشد، داشتن رطوبت نیز از جمله نکاتی است که باید در مورد آن ها مد نظر قرار داد.

فروشگاه نشاسته سیب زمینی صنعتی

بازرگانی نشاسته آمیلوم به عنوان عامل فروش مستقیم انواع نشاسته فعالیت دارد. شما می توانید نشاسته صنعتی سیب زمینی مورد نیاز خود را از این مجموعه تهیه نمایید. خرید آسان و قیمت کارخانه از جمله خدماتی است که این مجموعه به شما ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

قیمت نشاسته سیب زمینی

قیمت نشاسته سیب زمینی خوراکی در ایران

قیمت نشاسته سیب زمینی در بازار ایران همیشه ثابت نبوده و به عوامل مختلفی بستگی …

کانال آمیلوم