آراد برندینگ
خانه / گلوکز / فروش گلوکز در تبریز به صورت مستقیم از کارخانه

فروش گلوکز در تبریز به صورت مستقیم از کارخانه

فروش گلوکز در تبریز از طریق سایت بازار نشاسته انجام می شود. انواع گلوکز مایع ایرانی را می توانید با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بازار از این مجموعه تهیه نمایید.

اگر شما از جمله مصرف کنندگان این ماده می باشید می توانید در ادامه مقاله ما را همراهی نمایید.

میزان شیرینی گلوکز

بسیاری از تولید کنندگان شیرینی و کیک از گلوکز مایع به عنوان اصلی ترین ماده شیرین کننده برای تولید محصولات خود استفاده می کنند. میزان شیرینی گلوکز برابر با ۷۰% ساکارز می باشد به همین دلیل جایگزین بسیار خوبی برای شکر محسوب می شود.

فروش گلوکز در تبریز

میزان شیرینی گلوکز مایع در روند تولید قابل تغییر می باشد. این میزان را با نماد DE که نشان دهنده دکستروز است نشان می دهند. به صورت نرمال در کارخانه ها گلوکز مایع را با میزان DE=42 تولید می کنند. که این فاکتور بنا به خواست مشتری قابل تغییر می باشد.

گلوکز کجا میفروشن

فروش گلوکز به صورت جزئی در بازار توسط عرضه کنندگان مواد و لوازم اولیه قنادی انجام می شود. از آن جایی که گلوکز به صورت مایع تولید می شود امکان بسته بندی در ظروف کوچکتر نیز وجود دارد که این کار عمدتا توسط مراکز پخش انجام می شود.

در مورد فروش گلوکز به صورت کلی و در حجم بالا شما می توانید مستقیما با مراکز تولید کننده این ماده در ارتباط باشید. کارخانه های زیادی در کشور در این زمینه فعالیت می کنند، بسته بندی گلوکز در کارخانه ها معمولا در گالن های ۵۰ کیلوگرمی می باشد اما امکان سفارش گلوکز در تانکر های ۲۲ تنی نیز وجود دارد.

فروش گلوکز در تبریز

فروش گلوکز در تبریز به صورت عمده

تبریز به عنوان قطب تولید مواد غذایی علی الخصوص انواع شیرینی جات محسوب می شود. کارخانه های تولید کننده مواد غذایی زیادی در این شهر فعالیت می کنند که همگی از بزرگان این صنعت هستند. به همین دلیل فروش گلوکز در تبریز به صورت عمده اهمیت بسیار زیادی برای تولید کنندگان گلوکز دارد.
تمامی خریداران و مصرف کنندگان عمده گلوکز در تبریز و آذربایجان شرقی برای خرید گلوکز مایع به صورت عمده و مستقیم از کارخانه می توانند با کارشناسان ما در تماس باشند. مجموعه آمیلوم با فروش انواع نشاسته و گلوکز در خدمت شما عزیزان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

مراکز تولیدی گلوکز زر باکیفیت در کشور

گلوکز زر، مایعی شفاف، روشن و با طعمی شیرین است که در صنایع مختلف غذایی و غیر غذایی بسیار کاربرد دارد. این ماده فراوری شده به عنوان یکی از محصولات مهم تولید شده

کانال آمیلوم