آراد برندینگ
خانه / نشاسته سیب زمینی / پخش ارزانترین نشاسته سیب زمینی در بازار غلات

پخش ارزانترین نشاسته سیب زمینی در بازار غلات

ارزانترین نشاسته سیب زمینی موجود در بازار را از این سایت خریداری نمایید.در این مجموعه انواع نشاسته از جمله نشاسته سیب مینی به صورت مستقیم به فروش می رسند.

اگر شما هم خریدار نشاسته سیب زمینی هستید می توانید در ادامه متن نیز با ما همراه باشید.

تولید کنندگان نشاسته سیب زمینی در ایران

هنگامی که درباره تولید نشاسته صحبت می شود باید از نشاسته هایی مانند ذرت، گندم و سیب زمینی نام برده شود. دیگر انواع آن مانند نشاسته تاپیوکا و یا نشاسته های خاص مانند نشاسته لوبیا و برنج در ایران تولید نمی شوند.

ارزانترین نشاسته سیب زمینی

بحث ما در این مقاله درباره تولید نشاسته از سیب زمینی می باشد. سیب زمینی که غله ای پر استفاده در زندگی انسان می باشد علاوه بر نقش غذایی که دارد به عنوان منبع مهمی از نشاسته شناخته می شود.
به طور کلی پروسه تولید نشاسته از غلات یک نواخت می باشد اما نشاسته سیب زمینی در مقایسه با دیگر نشاسته های روند تولید پیچیده تری دارد به همین دلیل تعداد تولید کنندگان نشاسته سیب زمینی کمتر از نشاسته های گندم و ذرت می باشد.
خوشبختانه در کشور ما کارخانه نشاسته سیب زمینی همدان انواع نشاسته سیب زمینی را با نام تجاری نشاسته سیب زمینی الوند تولید می کند. حجم تولیدات این کارخانه پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان داخل کشور بوده و اغلب آن ها ترجیح می دهند از نشاسته الوند همدان به عنوان جایگزین انواع نشاسته سیب زمینی وارداتی استفاده کنند.

قیمت ارزانترین نشاسته سیب زمینی خوراکی

همان طور که همه شما عزیزان می دانید قیمت تمام شده هر محصول وابسته به پارامتر های مختلفی می باشد. یکی از تاثیر گذار ترین آن ها قیمت ماده اولیه می باشد که در خصوص نشاسته سیب زمینی باید از سیب زمینی به عنوان ماده اولیه نام برد.

ارزانترین نشاسته سیب زمینی

قیمت سیب زمینی در فصول سرد سال با افزایش روبرو می شود به همین دلیل در فصل زمستان با شاهد افزایش قیمت نشاسته سیب زمینی هستیم.
در حال حاضر ( زمستان ۹۷) قیمت هر کیلو نشاسته سیب زمینی خوراکی تولید شده در ایران ۸۵۰۰ تومان می باشد که احتمال دارد در فصل بهار و تابستان که ماده اولیه مرغوب به آسانی تهیه می شود و در دسترس است ما شاهد کاهش این قیمت باشیم.

نشاسته سیب زمینی را از کجا بخریم

این سوالی است که در ذهن خیلی از افرادی که به نشاسته سیب زمینی احتیاج پیدا کرده اند آمده است اما پاسخش چیست؟
همان طور که در ابتدا اشاره شد نشاسته سیب زمینی کاربرد عمومی کمتری نسبت به نشاسته های دیگر مانند گندم و ذرت دارد و عمده مصرف کنندگان و خریداران آن کارخانه ها و تولید کننده های مختلف هستند به همین دلیل خرید و فروش نشاسته سیب زمینی در حجم بالا و به صورت عمده انجام می شود.
مجموعه نشاسته آمیلوم با پخش ارزانترین نشاسته سیب زمینی در بازار غلات سعی دارد تا این محصول را به صورت مستقیم به دست مصرف کننده برساند. جهت خرید این نشاسته کافیست تا با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

صادرات نشاسته سیب زمینی ایرانی

با توجه به فعالیت کارخانه نشاسته الوند در کشور ما و این موضوع که کارخانه نام برده شده را به عنوان تنها واحد تولید کننده نشاسته سیب زمینی در خاورمیانه می شناسند، بحث صادرات نشاسته سیب زمینی ایرانی به کشور های دیگر مخصوصا کشور های همسایه ایران با جدیت دنبال می شود.

کشور های

  • ترکیه
  • افغانستان
  • ارمنستان
  • عراق
  • ترکمنستان

از جمله مشتریان خوب نشاسته سیب زمینی ایرانی هستند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آمیلوم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120164851
شماره ثابت: 95111558-021
شماره فکس: 89787131-021

مطلب پیشنهادی

قیمت نشاسته سیب زمینی

قیمت نشاسته سیب زمینی خوراکی در ایران

قیمت نشاسته سیب زمینی در بازار ایران همیشه ثابت نبوده و به عوامل مختلفی بستگی …

کانال آمیلوم